Podmínky ubytování

CHECK IN:    14:00 - 20:00 hodin

CHECK OUT: do 11:00 hodin

 

Cena apartmánu je bez snídaně.

 

Našim hostům nově nabízíme za příplatek snídani bufetovým způsobem v naší stylové jídelně v přízemí historické budovy. Cena za snídani činí 130,- Kč za dospělou osobu, 70,- Kč za dítě. Platba je možná pouze v hotovosti na místě.

 

Ranní kávu, čaj a drobné občerstvení si můžete sami připravit ve vybaveném kuchyňském koutu který je součástí každého apartmánu. Ingredience na přípravu čaje Vám nachystáme. 

 

Do apartmánů není umožněn přístup domácím mazlíčkům, abychom mohli i dalším hostům garantovat hygienicky čisté vnitřní prostory, koberce a čalounění bez zvířecích alergenů.

 

Apartmány se nacházejí v prvním patře historické budovy, přístup do apartmánů je možný pouze po schodišti. Vybavení budovy není bezbariérové. Historická budova nemá výtah. Pro usnadnění přístupu osob s omezenou pohyblivostí a pro další informace nás kontaktujte předem.

 

Všechny apartmány i celá památkově chráněná budova jsou striktně NEKUŘÁCKÉ. Všechny vnitřní prostory objektu jsou pro Vaši bezpečnost vybaveny kouřovými požárními čidly s akustickým alarmem. Při porušení zákazu kouření budeme nuceni hostovi účtovat poplatek ve výši 2.500,- Kč.

 

Uschování jízdních kol, kufrů a dalších zavazadel nabízíme našim hostům v prostorách budovy zdarma.

 

Ve všech apartmánech jsou pro naše hosty k dispozici:

  • bílé balvněné ložní prádlo
  • polštáře a přikrývky z dutého vlákna
  • bílé hotelové mini ručníky na ruce, běžné ručníky a velké osušky
  • sprchové mýdlo se šamponem
  • fén na vlasy
  • základní toaletní potřeby
Golden Wood Apartments

  sady 5. května 303/46, Plzeň
  (+420) 603 222 793
  info@goldenwood.cz

 Parkování na ulici nebo v blízkém parkovacím domě

Bavte se v okolí centra Plzně

300 m náměstí Republiky, katedrála Sv. Bartoloměje, Národopisné muzeum / 713 m Velká synagoga / 72 m Plzeňské historické podzemí / 611 m Západočeské muzeum / 1,2 km Divadlo J.K.Tyla

 

 

Plzeň

Plzeň

Schodiště

Schodiště

Apartmán 11

Apartmán 11

Apartmán 10

Apartmán 10

Plzeň

Plzeň

Apartmán 12

Apartmán 12